Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa na Alicante od 159,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Alicante, Hiszpania

Lotnisko przylotu:
Alicante El Altet Airport (ALC)

Bezpośrednie tanie połączenia lotnicze z Krakowa do Alicante oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Dzięki taniemu przewoźnikowi do Hiszpanii dotrzemy na lotnisko Alicante, które oddalone jest od centrum miasta o 10 km. Pomiędzy miastem a lotniskiem istnieje dogodna sieć komunikacyjna ułatwiająca dotarcie do centrum miasta. Tanie linie Ryanair oferują połączenie z Krakowa do Alicante w okresie letnim 2017 cztery razy w tygodniu w tygodniu; w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty w niedziele odbywają się o godzinie 12:40, na miejscu jesteśmy o godzinie 16:05, pozostałe dni o godz 11:25-14:50. Loty powrotne z Alicante do Krakowa także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Zarezerwuj bilet lotniczy na trasie Kraków - Alicante do słonecznej Hiszpanii, wybierz datę podróży. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Oferty lotów do Alicante z Krakowa
Wylot
Czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka
2017-05-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-05-20 10:40 Alicante (ALC)
1
LO 3922
2017-05-19 22:10 Kraków (KRK)
2017-05-19 23:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1487
2017-05-20 07:05 Warszawa (WAW)
2017-05-20 10:40 Alicante (ALC)
W6
Przylot
Czas podróży: 3h 15m / Bezpośrednio
W6 9871
FR
2017-05-26 08:45 Alicante (ALC)
2017-05-26 13:00 Kraków (KRK)
Oferta lotu Kraków - Alicante
Cena: 587 PLN
Wylot
Czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka
2017-05-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-05-20 10:50 Alicante (ALC)
1
FR 2437
2017-05-19 22:50 Kraków (KRK)
2017-05-20 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 8382
2017-05-20 07:10 Londyn (STN)
2017-05-20 10:50 Alicante (ALC)
FR
Przylot
Czas podróży: 3h 15m / Bezpośrednio
FR 9871
FR
2017-05-26 08:45 Alicante (ALC)
2017-05-26 13:00 Kraków (KRK)
Oferta lotu Kraków - Alicante
Cena: 794 PLN
Tanie loty Alicante
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Alicanteod 2017-05-02 do 2017-10-29199.00
Warszawa - Alicanteod 2017-05-01 do 2017-10-30159.00
Gdańsk - Alicanteod 2017-05-01 do 2017-10-30199.00
Loty Kraków Alicante - Partner serwisu: Tanie Loty dostarcza serwis Infoloty.pl